EST
ENG
RUS

Aadress:  Asula 11, 11312 Tallinn
Telefon: 6 556 970
E-mail: info@pk.ee
Äriregistri kood: 75033649

Oleme  avatud  esmaspäevast  reedeni  kell  9:00-17:30. Kohtumisteks ja vastuvõttudeks palume aeg eelnevalt kokku leppida vastava teenistuse telefoninumbril.


Vaata Tallinna Perekeskuse asukohta kaardilt

Nõustamisteenistus, tugiisikuteenistus ja pereteenistus asuvad maja linnapoolses otsas.

Päevakeskus asub maja mänguväljaku poolses otsas.


       
ADMINISTRATSIOON 6 556 970 53 322 843  
       
juhataja Kannike Suurhans kannike.suurhans[ät]pk.ee  
juhiabi Relika Mustasaar info[ät]pk.ee  
personalispetsialist Kaidi Nurm kaidi.nurm[ät]pk.ee 53040328
arendus- ja kvaliteedijuht Talvi Karbe talvi.karbe[ät]pk.ee 53040328
       
PERETEENISTUS 6 571 588    
       
sotsiaaltöötaja-koordinaator, perelepitaja Tuuli Mõistlik tuuli.moistlik[ät]pk.ee  
sotsiaaltöötaja Merike Palts merike.palts[ät]pk.ee  
sotsiaaltöötaja Anne Tihane anne.tihane[ät]pk.ee  
sotsiaaltöötaja Monika Lehismets monika.lehismets[ät]pk.ee  
sotsiaaltöötaja Sanne Sild sanne.sild[ät]pk.ee  
sotsiaaltöötaja Eva Vau eva.vau@pk.ee  
peretöötaja Anna Regina Lorens regina.lorens[ät]pk.ee  
peretöötaja Kelly Loopere kelly.loopere[ät]pk.ee  
peretöötaja Elina Teikes elina.teikes[ät]pk.ee  
peretöötaja Jaanika Saat jaanika.saat[ät]pk.ee  
perelepitaja Olga Tiidemann olga.tiidemann[ät]pk.ee    
perelepitaja Liivia Vacht liivia.vacht[ät]pk.ee  
       
NÕUSTAMISTEENISTUS 6 556 970    
       
psühholoog-koordinaator Kristel Jõgi kristel.jogi[ät]pk.ee  
psühholoog Eve Kintsiraud eve.kintsiraud[ät]pk.ee  
psühholoog Anni Vaher anni.vaher[ät]pk.ee  
psühholoog Tiiu Meres tiiu.meres[ät]pk.ee  
psühholoog Eda Heinla eda.heinla[ät]pk.ee  
psühholoog Ene Pill ene.pill[ät]pk.ee  
psühholoog Ave Orgulas ave.orgulas[ät]pk.ee  
psühholoog Iris Tali-Koitnurm  iris.tali[ät]pk.ee  
psühholoog Margus Laurik    margus.laurik[ät]pk.ee  
psühholoog                Kristel Kormik kristel.kormik[ät]pk.ee  
psühholoog Jelena Riis jelena.riis[ät]pk.ee  
perede nõustaja Olga Tiidemann olga.tiidemann[ät]pk.ee    
       
PÄEVAKESKUS 6 556 096   52 119 60  
       
sotsiaaltöötaja-koordinaator Triinu Sink triinu.sink[ät]pk.ee  
sotsiaaltöötaja  Helery Kukk-Kasemets helery.kukk-kasemets[ät]pk.ee  
       
TUGIISIKUTEENISTUS 6 556 088    
       
sotsiaaltöötaja-koordinaator                 Kadri Piikmann                            kadri.piikmann[ät]pk.ee 51909155  
juhtumikorraldaja Õnne Mägi              onne.magi[ät]pk.ee 5268584  
juhtumikorraldaja Marina Hirv                 marina.hirv[ät]pk.ee 5268584
juhtumikorraldaja Mari-Liis Kalda            mari-liis.kalda[ät]pk.ee 53938240
juhtumikorraldaja Marika Jalast             marika.jalast[ät]pk.ee 5268584
juhtumikorraldaja Maret Vene-Vals    maret.vene-vals[ät]pk.ee 53938240
juhtumikorraldaja Virve Ojasoo virve.ojasoo[ät]pk.ee 53937687
       
PUUDEGA LASTE TUGITEENUSED 51 909 155 tugiteenused[ät]pk.ee  
       
Meie poole saavad pöörduda Tallinna linnas elavad eesti- ja venekeelsed pered. Kõik keskuse teenused on peredele tasuta.Tallinna Perekeskus jaguneb asutuse põhitegevustest lähtuvalt neljaks teenistuseks: Nõustamisteenistus, Tugiisikuteenistus, Pereteenistus, PäevakeskusTallinna Perekeskus on linna allasutus, mis pakub lastega peredele psühholoogilist nõustamist ja toetavaid sotsiaalteenuseid.Perekeskuses töötavad psühholoogid, sotsiaaltöötajad, peretöötajad, professionaalsed − ja vabatahtlikud tugiisikud.