EST
ENG
RUS


Aadress:  Asula 11, 11312 Tallinn
Telefon: 6 556 970
E-mail: info@pk.ee
Äriregistri kood: 75033649

Oleme  avatud  esmaspäevast  reedeni  kell  9:00-17:30. Kohtumisteks ja vastuvõttudeks palume aeg eelnevalt kokku leppida vastava teenistuse telefoninumbril.


Vaata Tallinna Perekeskuse asukohta kaardilt

Nõustamisteenistus, tugiisikuteenistus ja pereteenistus asuvad maja linnapoolses otsas.

Päevakeskus asub maja mänguväljaku poolses otsas.


       
ADMINISTRATSIOON 6 556 970 53 322 843  
       
juhataja Kannike Suurhans kannike.suurhans@pk.ee  
juhiabi Relika Mustasaar-Schmidt info@pk.ee  
personalispetsialist Kaidi Nurm kaidi.nurm@pk.ee  
arendus- ja kvaliteedijuht Talvi Karbe talvi.karbe@pk.ee  
       
PERETEENISTUS 6 571 588    
       
sotsiaaltöötaja-koordinaator, perelepitaja Tuuli Mõistlik tuuli.moistlik@pk.ee  
sotsiaaltöötaja Merike Palts merike.palts@pk.ee  
sotsiaaltöötaja Anne Tihane anne.tihane@pk.ee  
sotsiaaltöötaja Monika Lehismets monika.lehismets@pk.ee  
sotsiaaltöötaja Eva Vau eva.vau@pk.ee  
sotsiaaltöötaja Kristel Pilliroog-Nava kristel.pilliroog-nava@pk.ee  
peretöötaja Anna Regina Lorens regina.lorens@pk.ee  
peretöötaja Kelly Loopere kelly.loopere@pk.ee  
peretöötaja Jaanika Saat jaanika.saat@pk.ee  
peretöötaja Meeli Preide meeli.preide@pk.ee  
peretöötaja Gerda Kraus gerda.kraus@pk.ee  
perelepitaja Olga Tiidemann olga.tiidemann@pk.ee    
perelepitaja Liivia Vacht liivia.vacht@pk.ee  
perelepitaja Ksenia Abramova ksenia.abramova@pk.ee  
       
NÕUSTAMISTEENISTUS 6 556 970    
       
psühholoog-koordinaator Kristel Jõgi kristel.jogi@pk.ee  
psühholoog Eve Kintsiraud eve.kintsiraud@pk.ee  
psühholoog Anni Vaher anni.vaher@pk.ee  
psühholoog Tiiu Meres tiiu.meres@pk.ee  
psühholoog Eda Heinla eda.heinla@pk.ee  
psühholoog Ene Pill ene.pill@pk.ee  
psühholoog Ave Orgulas ave.orgulas@pk.ee  
psühholoog Iris Tali-Koitnurm  iris.tali-koitnurm@pk.ee  
psühholoog Margus Laurik    margus.laurik@pk.ee  
psühholoog                Kristel Kormik kristel.kormik@pk.ee  
psühholoog Viivika Salusi viivika.salusi@pk.ee  
psühholoog Kersti Veimann kersti.veimann@pk.ee  
psühholoog Liis Nõupuu liis.noupuu@pk.ee  
perede nõustaja Olga Tiidemann olga.tiidemann@pk.ee    
perede nõustaja Merike Palts merike.palts@pk.ee  
        
VABATAHTLIKU TUGIISIKU TEENUS      
       
sotsiaaltöötaja-koordinaator Triinu Sink triinu.sink@pk.ee  52 119 60
vabatahtliku tugiisikuteenuse juhtumikorraldaja Virve Ojasoo virve.ojasoo@pk.ee  53937687
       
TUGIISIKUTEENISTUS      
       
sotsiaaltöötaja-koordinaator                 Kadri Piikmann                            kadri.piikmann@pk.ee 51909155  
juhtumikorraldaja Marina Hirv                 marina.hirv@pk.ee 58104326
juhtumikorraldaja Marika Jalast   marika.jalast@pk.ee 5268584
juhtumikorraldaja Lota Aadla lota.aadla@pk.ee 53938240
juhtumikorraldaja Evelin Gerontidi evelin.gerontidi@pk.ee 53327861
juhtumikorraldaja Kadi Meremäe kadi.meremae@pk.ee 58870936
juhtumikorraldaja Merili Marksalu merili.marksalu@pk.ee 53335872
       
PUUDEGA LASTE TUGITEENUSED 51 909 155 tugiteenused@pk.ee  
       
Tallinna Perekeskus jaguneb asutuse põhitegevustest lähtuvalt neljaks teenistuseks: Nõustamisteenistus, Tugiisikuteenistus, Pereteenistus, PäevakeskusTallinna Perekeskus on linna allasutus, mis pakub lastega peredele psühholoogilist nõustamist ja toetavaid sotsiaalteenuseid.Meie poole saavad pöörduda Tallinna linnas elavad eesti- ja venekeelsed pered. Kõik keskuse teenused on peredele tasuta.Perekeskuses töötavad psühholoogid, sotsiaaltöötajad, peretöötajad, professionaalsed − ja vabatahtlikud tugiisikud.