EST
ENG
RUS

Vabatahtliku tugiisiku teenus


Mis see on? Tallinna Perekeskuse vabatahtliku tugiisiku teenuse kaudu püüame tõsta laste enesehinnangut ning arendada nende positiivset maailmavaadet ja lapsi toetada. See saab võimalikuks täiskasvanud tugiisiku ning lapse üks- ühese sõpruse kaudu.

Kellele? Vabatahtlike tugiisikute töö sisaldab tegevusi 7- 18- aastaste laste ja noortega:

• kelle pere on sattunud kriisi lahutuse, haiguse, õnnetuse jne tõttu
• kes tunnevad end üksikuna, mahajäetuna või tõrjutuna
• kellel on tekkinud kooliprobleeme ja käitumisraskusi
• kes on kaotanud oma lähedase inimese
• kes vajavad head ja usaldusväärset sõpra

Kuidas töötame? Iga laps saab omale vabatahtliku täiskasvanud tugiisiku, kes on läbinud vastava koolituse ning kes pakub lapsele arendavat tegevust (spordivõistlused, kino, teater, raamatukogu jne külastamine), vestleb ja arutleb lapsega erinevatel teemadel.

Kes me oleme? Vabatahtliku tugiisikuna tegutseb Tallinna Perekeskuses kuni 30 vabatahtlikku. Üldiselt on vabatahtlikeks tugiisikuteks üliõpilastest noored.   

Kuidas meieni jõuda? Lisainfo tugiisikuteenistuse ja võimaluste kohta telefonil  53937687 või e-posti aadressidel virve.ojasoo@pk.ee ja triinu.sink@pk.ee

KUI SOOVID TULLA VABATAHTLIKUKS TUGIISIKUKS VÕTA MEIEGA JULGELT ÜHENDUST!


Vaata lisaks:
Big Brothers Big Sisters
http://www.bbbs.org/

Tallinna Perekeskus on linna allasutus, mis pakub lastega peredele psühholoogilist nõustamist ja toetavaid sotsiaalteenuseid.Tallinna Perekeskus jaguneb asutuse põhitegevustest lähtuvalt neljaks teenistuseks: Nõustamisteenistus, Tugiisikuteenistus, Pereteenistus, PäevakeskusPerekeskuses töötavad psühholoogid, sotsiaaltöötajad, peretöötajad, professionaalsed − ja vabatahtlikud tugiisikud.Meie poole saavad pöörduda Tallinna linnas elavad eesti- ja venekeelsed pered. Kõik keskuse teenused on peredele tasuta.